Posjet planetariju "Odiseja"

5. i 6. veljače djeca našeg vrtića posjetili su planetarij "Odiseja". Upoznali su prve putnike u svemir i rakete kojima su putovali. Vidjeli su kako je izgledao život na Zemlji u prošlosti i kako izgleda danas.

Pogled u zvjezdano nebo i pokusi koji su uslijedili bili su doživljaj o kojem će se dugo raspravljati u našem vrtiću.

Posjet je organiziran u suradnji s Osnovnom školom "Petar Berislavić", te su djeca ovom prilikom upoznala i prostor škole koju će mnogi od njih dogodine pohađati.

Nastavi čitati

Obavijest za roditelje o promjeni mjesta održavanja Dječjeg karnevala

Zbog najave kišnog vremena Dječji karneval Dječjeg vrtića "Trogir" održat će se u sportskoj dvorani "Vinko Kandija" u subotu 10.02.2024. s početkom u 10.00 sati.

Okupljanje djece bit će u atriju OŠ "Majstora Radovana" u vremenu od 9,30 do 10,00 sati.

Ulaz na tribine sportske dvorane bit će otvoren za roditelje i članove obitelji.

Uprava DV Trogir

Male maškare

Predstava DV Vrabac - skupina "Škrinjica", 19.12.2023. u 10 sati na Trgu Ivana Pavla II

Božićna predstava Dječjeg vrtića Trogir