(021) 582 581   kontakt@vrtic-trogir.hr
  • Naslovna

Obavijesti za roditelje

Poštovani roditelji djece koja su primljena u vrtić na temelju Rješenja o upisu djece u jasličke i vrtićke programe Dječjeg vrtića „Trogir“ za pedagošku 2022/2023. godinu od 31. svibnja 2022., molimo Vas da u vremenu od 21. lipnja 2022. do 30. lipnja 2022., radnim danom od 8:00 do 14:00 sati, u Upravi Ustanove – matični objekt „Leptirić“ na adresi Cesta Plano 70, Plano, Trogir, upišete dijete, tj. sklopite Ugovor o pružanju usluga ranog i predškolskog odgoja, obrazovanja i skrbi s Ustanovom.

Potpisom Ugovora smatra se da je dijete upisano u vrtić.

Ugovor potpisuju oba roditelja.

Ukoliko ne potpišete Ugovor o pružanju usluga ranog i predškolskog odgoja, obrazovanja i skrbi s Ustanovom u navedenom roku, smatra se da ste odustali od upisa Vašeg djeteta te se isto upisno mjesto popunjava.

S poštovanjem,

Uprava Dječjeg vrtića "Trogir"

DOKUMENTI ZA PREUZIMANJE:
1. OBAVIJEST ZA RODITELJE NOVOPRIMLJENE DJECE NOVOOSNOVANOG 8-SATNOG VRTIĆKOG PROGRAMA DV "SUNCE" 120 KB PDF
2. OBAVIJEST ZA RODITELJE DJECE PRIMLJENE U PRETHODNOJ/PRETHODNIM GODINAMA 136 KB PDF

Obavijest roditeljima o provođenju postupka upisa djece u odgojno-obrazovne programe Dječjeg vrtića "Trogir" za pedagošku godinu 2022/2023.

Poštovani roditelji, obavještavamo Vas da se

od 11. do 17. svibnja 2022. do 24:00 sata

provodi

Natječaj za upis djece u jaslice i vrtiće te posebne odgojno-obrazovne programe Dječjeg vrtića "Trogir"

Zahtjevi za upis djece zaprimat će se isključivo elektronički - online aplikacija, putem poveznice:

dostupnoj na mrežnoj stranici Ustanove:

U slučaju potrebe možete nas nazvati u Upravu Ustanove na kontakt broj: 021/582-581 u vremenu od 8:00 do 14:00 sati.

Uprava Ustanove

Obavijest o natječaju za upis djece u novu pedagošku 2022/2023. godinu

Poštovani roditelji,

natječaj za upis djece u programe Dječjeg vrtića „Trogir“ za novu pedagošku 2022/2023. godinu koja počinje 1. rujna 2022., odvijat će se sredinom mjeseca svibnja.

Pravovremeno ćete biti obaviješteni o vremenu početka roka za predaju natječajne dokumentacije i svim detaljima vezanim za upis Vaše djece u naše vrtićke/jasličke programe.

S poštovanjem,
Uprava Dječjeg vrtića „Trogir"