Misija i vizija

Naša misija

Polazeći od humanističko-razvojnog pristupa, cjelokupan odgojno-obrazovni rad usmjeravamo prema uvažavanju individualnih potreba, poštivanju prava djeteta, te poticanju cjelovitog razvoja dječjih potencijala i osiguravanju dobrobiti za dijete – osobne, emocionalne i tjelesne, obrazovne i socijalne.
U tom cilju nastojimo djeci osigurati bogato poticajno okruženje koje će mu omogućiti stjecanje različitih iskustava i konstruiranje znanja – okruženje visokog obrazovnog potencijala koje odgovara aktivnoj prirodi učenja djeteta – inicijativa, samoorganizacija aktivnosti djece, sloboda izbora, prakticiranje odgovornosti.

Naša vizija

Vrtić kao mjesto zadovoljnog, veselog i kreativnog djeteta. Dječja kuća u kojoj se očituje zajedništvo djece, roditelja i svih djelatnika.