Obavijest o upisu u program predškole

Program predškole namijenjen je djeci koja nisu obuhvaćena redovitim programom predškolskog odgoja u dječjem vrtiću.

Program predškole provodi se od 1. listopada 2021. do 31. svibnja 2021. u područnom objektu "Maslačak" svakodnevno u trajanju od 3 sata. Program će se financirati iz sredstava osnivača - Grada Trogira te Ministarstva znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske. Program je za roditelje besplatan.

Prijave za upis djece u program predškole vršit će se od 20. rujna do 24. rujna 2021. u vremenu od 8:00 sati do 14:00 sati u Upravi PO "Leptirić", Cesta Plano 70, Trogir.

Za upis djeteta u program predškole potrebna je sljedeća dokumentacija:

1. Zahtjev za upis djeteta i upitnik za roditelje (dostupan na mjestu upisa i na web stranici Vrtića)
  2. Potvrdu nadležnog liječnika o obavljenom sistematskom zdravstvenom pregledu predškolskog djeteta prije upisa u dječji vrtić
  3. Rodni list za djeteta ili izvadak iz matice rođenih (preslika)
  4. Uvjerenje o prebivalištu za oba roditelja ili preslike važećih osobnih iskaznica

RODITELJSKI SASTANAK za roditelje djece koja se upisuju u Program predškole održat će se 1. listopada 2021. u 17 h u područnom objektu "Maslačak" uz poštivanje epidemioloških mjera prema preporukama HZJZ.

S poštovanjem,
Uprava vrtića