Obavijest o odobrenju EU projekta "DJEČJI VRTIĆ TROGIR – PARTNER OBITELJI 2"

Poštovani roditelji, obavještavamo vas da nam je nakon uspješno završenog prvog projekta Unaprjeđenja usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja, odobren i drugi projekt pod nazivom "DJEČJI VRTIĆ TROGIR – PARTNER OBITELJI 2", kodnog broja UP.02.2.2.16.0086.

Temeljem Odluke o financiranju od 8. ožujka 2022. (KLASA: 910-01/21-06/105, UR.BROJ: 524-07-02-01-02/3-22-66) koju donosi Ministarstvo rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike, odobrena su nam bespovratna sredstva u iznosu od 2.540.194,15 kn.

Spomenuta Odluka o financiranju projekta donesena je u sklopu poziva UP.02.2.2.16 "Nastavak unaprjeđenja usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja" Operativnog programa "Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020." iz Europskog socijalnog fonda. Partner Vrtiću na projektu je Grad Trogir.

Zahvaljujući odobrenom projektu Dječji vrtić "Trogir" će nastaviti provoditi produljeni rad u 6 svojih područnih objekata, u sklopu kojeg će se provoditi i posebni programi (sportski program, informatički program, ekološki program i program ranog učenja stranog jezika) te će se na taj način nastaviti unaprjeđenje usluga, podizanje kvalitete rada kao i kvalitete života u Gradu Trogiru.

O svim detaljnim informacijama o projektu i ciljevima istog izvijestit ćemo Vas po potpisivanju Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava, koje očekujemo u skorom vremenu.