U sklopu projekta "Dječji vrtić Trogir – partner obitelji" nabavljen potrošni materijal za rad s djecom

Početkom svake pedagoške godine u DV "Trogir" se pobrinemo da prije povratka djece u odgojne skupine (ukupno 22) vrtić opremimo potrošnim materijalom, odnosno likovnim mapama, kolaž papirima, bojicama, temperama, plastelinom i ostalim materijalom potrebnim odgajateljima u svakodnevnom radu s djecom.

Sav potrošni materijal koji je naručen u prethodnoj pedagoškoj godini, materijal koji smo upravo rasporedili po odgojnim skupinama (na fotografijama), kao i onaj koji će se tek naručiti tijekom ove pedagoške godine, financiran je sredstvima iz Europskog socijalnog fonda i nabavlja se u sklopu projekta Dječji vrtić Trogir – partner obitelji.

Sadržaj ove objave isključiva je odgovornost Dječjeg vrtića Trogir.