(021) 582 581   kontakt@vrtic-trogir.hr
Dječji vrtić Trogir
Dječji vrtić Trogir
header slika pcelice

Posjet OŠ "Majstor Radovan" Trogir

U suradnji s osnovnom školom "Majstor Radovan", organizirali smo posjet naših predškolaca kako bi ih upoznali s onim što ih očekuje kada na jesen krenu u prvi razred.

Posjeta školi dio je suradnje škole i vrtića s ciljem što kvalitetnije pripreme djece za polazak u školu. U pratnji odgojiteljica i pod stručnim vodstvom pedagoginje Daniele Radan, djeca su imala priliku posjetiti školsku knjižnicu gdje nas je dočekao knjižničar Virgil Jureškin. Djeca su pričala koje su im najdraže priče u vrtiću, što vole crtati, kako se zovu, što misle o školi i sl.

Potom smo posjetili sadašnje prvašiće i među njima prepoznali pojedine prijatelje iz vrtića. Nakon toga posjetili smo sadašnje četvrtaše koju su za djecu pripremili pjesmicu o slovima i upoznali smo učiteljicu koja će pojedinu djecu na jesen dočekati u dvorištu škole. Na ploči su djeca pisala svoja imena i crtala svoj lik, te djeci otpjevala pjesmu "Riba ribi grize rep".

Zahvaljujemo se ravnateljici, stručnom timu OŠ "Majstor Radovan", a budućim prvašićima želimo puno uspjeha.

Odgojiteljice p.o. More - vrtićki program, odgojna skupina "Papaline".

1